Oferta


Od maja 2019 zajęcia prowadzimy w 2 lokalizacjach:

os.Parkowe, ul.Czeremchowa 18, Komorniki,

oraz ul.Młyńska 38, Komorniki

Zapisując się na zajęcia prosimy zaznaczyć swój wybór.

Kursy językowe na miarę potrzeb

   • dla dzieci, młodzieży i dorosłych
   • prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli z międzynarodowym doświadczeniem i native speakerów
   • w grupach lub w formie zajęć indywidualnych
   • grupy dobierane według wieku, zainteresowań, potrzeb edukacyjnych oraz predyspozycji językowych
  • plan zajęć oraz ich częstotliwość dopasowana do preferencji uczestników

Języki w stałej ofercie

angielski

niemiecki

hiszpański

rosyjski

polski dla obcokrajowców

Kursy przygotowujące do egzaminów

FCE – First Certificate in English

CAE – Certificate in Advanced English

TEST ÓSMOKLASISTY – kompleksowe przygotowanie dla przyszłych ósmoklasistów, zajęcia z języka polskiego, matematyki, języka obcego (angielski/niemiecki)

Na zajeciach lektorzy poza przerabianiem samych testow, tak aby mlodziez oswoila sie z sama formułą zadan egzaminacyjnych skupiaja sie na wycwiczeniu tych umiejetnosci na ktore zazwyczaj brakuje czasu nauczycielom w szkolach, czyli formulowanie wypowiedzi pisemnej, rozumienie ze słuchu, analiza tekstu, oraz zagadnienia gramatyczne i leksykalne (j.polski, niemiecki, angielski).
Matematycy natomiast po tescie diagnostycznym skupiaja sie na gruntownym przerobieniu calego materialu, ze szczegolnym uwzglednieniem tych aspektow, ktorych uczniowie nie opanowali, badz opanowali w stopniu niewystarczajacym.
Zajęcia prowadzone są w grupach od poniedzialku do soboty wlacznie, w godzinach dostosowanych do panstwa propozycji.
Cennik zajec znajda panstwo tu:

MATURA – Język angielski na wszystkich poziomach zaawansowania,

KONWERSACJE
rozwijanie umiejętności żywej komunikacji i biegłego posługiwania się językiem obcym w codziennych sytuacjach.

KURSY SPECJALISTYCZNE Z JĘZYKA BRANŻOWEGOw tym:

    • Business English,
    • Medycyna,
    • Architektura,
    • Informatyka,
    • Logistyka dla pracowników rosyjskojęzycznych
   • Angielski w podróży

lub inne według potrzeb klienta.

@ E-KURSY DLA ZABIEGANYCH
zajęcia indywidualne prowadzone przez internet za pomocą Skype lub FaceTime, w zaciszu Państwa domu. Prowadzone tak jak tradycyjne kursy, jednakże dające swobodę i elastyczność, gdyż nie wymagają przychodzenia na zajęcia do naszej siedziby.

 

Dla najmłodszych

Języki obce – dla dzieci młodszych (4-7lat)


Grafomotoryka – warsztaty manualne dla dzieci młodszych. 

Grafomotoryka to najprościej mówiąc nauka pisania i rysowania. Wymaga ona między innymi zdolności naśladowania ruchów, wykonywania ruchów sekwencyjnych, oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Razem z dziećmi wykonamy rozgrzewkę paluszków, będziemy ćwiczyć poprawny chwyt narzędzia pisarskiego, aby w pełni przygotować się do samodzielnego pisania. Z nami nauka to zabawa a dziecko dzięki rysowaniu po śladzie, kolorowaniu, lepieniu z plasteliny, wiązaniu butów, zapinaniu guzików rozwinie małą motorykę. Poprzez szereg zajęć manualnych i ćwiczeń graficznych osiągniemy wspólnie doskonałą sprawność rączek.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci, które mają trudności w rysowaniu, wycinaniu, zapinaniu, czyli sprawnym funkcjonowaniu małej motoryki. Zajęcia manualne i ćwiczenia graficzne warto wykonywać z prawidłowo rozwijającymi się dziećmi, by ułatwić im w przyszłości proces nauki pisania w szkole. Jednak tego typu ćwiczenia polecane są także dla dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami, np. z grupy ryzyka dysleksji. Na naszych zajęciach poprzesz szereg zabaw manualnych i graficznych wspólnie oswoimy niesforne paluszki!


Mały Naukowiec – spotkania z fizyką, chemią i ciekawym światem, eksperymenty dla najmłodszych. 

Fizyka i chemia to nic innego jak świat wokół nas, ale widziane oczami dziecka – to magia, to fascynujące zjawiska, które można poznawać już od najmłodszych lat.  Przyjdź i zobacz jak fajne może być odkrywanie nieznanego i pokonywanie granic wyobraźni na warsztatach “Mały Naukowiec”. Nauka i świetna zabawa gwarantowana.


Robotyka prowadzona po mistrzowsku przez Robocik.eu

microRobotyka – Zajęcia trwające 30 minut – budowanie maszyn z edukacyjnych klocków LEGO DUPLO.

Wiek dzieci: 3+ Program Pod okiem naszych Instruktorów, z wykorzystaniem edukacyjnych zestawów LEGO Duplo Early Simple Machines, dzieci uczą się budowania konstrukcji mechanicznych, które wprowadzają w świat maszyn prostych. Konstrukcje te pokazują działanie podstawowych prawi fizyki i są świetnym początkiem do kolejnych naszych poziomów. Z elementów takich jak koła zębate, koła pasowe, belki (podobne do tych z zestawów Technics), dzieci budują maszyny, urządzenia, czy postacie (np. hokeista, bramkarz).

Czas: 30 min

Robotyka 45min (lekcja) budowania i programowania robotów i różnych maszyn.

Wiek dzieci: 5+ Program Kolejny poziom oparty jest o edukacyjne zestawy LEGO WeDO oraz WeDO 2.0. Zestawy te wyposażone są silnik elektryczny, czujniki ruchu i przechyłu. Przy pomocy specjalnego koncentratora łączone są do komputera. Na tym etapie dzieci uczymy programowania w prostym, graficznym języku, jednak zasady są podobne do “dorosłego” programowania i tworzenia algorytmów. Proste instrukcje pozwalają sterować zbudowanymi maszynami i urządzeniami.

Czas: 45 min

Robotyka+

1h budowania i programowania robotów i różnych maszyn.

Wiek dzieci: 9+ Program Ten poziom oparty został o autorskie konstrukcje i przeprowadzany jest w oparciu o edukacyjne zestawy LEGO Mindstorms. Specjalnie dobrane konstrukcje mają pozwolić na szybkie ich zbudowanie, by przez większość czasu skupiać się na uczeniu i doskonaleniu umiejętności programowania. Tu także stosujemy język graficzny, ale większość instrukcji posiada wiele dodatkowych parametrów, których opanowanie stosowania pozwala rozwinąć skrzydła programistyczne.

Czas: 60 min


English’n’Music – warsztaty muzyczne w języku angielskim prowadzone przez native speakera


Kurs programowania dla dzieci


Mały artysta – warsztaty plastyczne dla dzieci


Spotkania z muzyką – spotkania z muzyką dla dzieci, poznawanie instrumentów, wstępne zajęcia z gry na instrumentach


Spotkania z Logopedą

Zajęcia logopedyczne/ neurologopedyczne

Zajęcia prowadzone są indywidualnie z każdą osobą, ich celem jest jak najlepsze wypracowane kompetencji niezbędnych do samodzielnego komunikowania się. Zajęcia dostosowane się do indywidualnych potrzeb pacjenta a ich prowadzenie jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby ucznia. Terapia obejmuje min terapię wad wymowy, terapię dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, pracę nad koncentracją i uwagą oraz ogólny rozwój funkcji komunikacyjnych i zwiększanie kompetencji językowych.

Zajęcia logopedyczne z Kinezjotapingiem

Zajęcia są prowadzone indywidualnie z zastosowaniem najnowszej metody terapeutycznej. Metoda ta polega na użyciu plastra którego efektywność poparta jest licznymi badaniami naukowymi z zakresu terapii skórno-mięśniowo- powięziowych. Ustalenie celu terapeutycznego pozwala na precyzyjne dobranie odpowiedniej dla pacjenta aplikacji. Największą zaletą kinezjotajpingu jest jego natychmiastowy efekt terapeutyczny. Kinezjotajping zalecany jest m. in. W terapii stabilizacji żuchwy, trudności w przełykaniu, ślinotokach, oddychaniu torem ustnym czy jako pomoc w terapii mowy.

Terapia Małego Dziecka

Terapia dziecka z autyzmem

Zajęcia z dzieckiem prowadzone są indywidualnie, co zapewnia odrębne podejście do każdego pacjenta. Najważniejszym celem zajęć jest

-pozwolenie dziecku na nawiązanie kontaktu z otoczeniem – poprzez m. in. Rozwijanie jego zdolności komunikacyjnych

-eliminowanie występowania zachowań trudnych

-stymulację dziecka do nawiązywania kontaktów społecznych

-usprawnianie motoryki małej i dużej jak

-rozwój zachowań społecznych

– stymulacja sensoryczna

– trening wyrażania potrzeb i emocji

Zajęcia opierają się na profilu terapeutycznym, opartym o diagnozę rozwojową. Czes trwania 45 min

Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się

Tempo nauki w dzisiejszych szkołach, często okazuje się zbyt szybkie dla uczniów, co powoduje narastanie wielu trudności w nauce, oraz gromadzenie się materiału trudnego do samodzielnego opanowania. Nauczyciele w szkołach często zapominają, że każde dziecko jest inne i ktoś może potrzebować więcej czasu na opanowanie pewnego materiału. Zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się mają za zadanie

– wspomaganie rozwoju sprawności manualnej (motoryka duża i mała)

– usprawnianie percepcji słuchowej wzrokowej i ruchowej

– doskonalenie umiejętności zapamiętywania

– ćwiczenia koncentracji uwagi

– rozwój umiejętności społecznych

– podnoszenie samooceny dziecka

– motywowanie do systematycznej pracy i ćwiczeń

– rozwijanie spostrzegawczości dziecka

Czas trwania 45 min

Trening umiejętności społecznych

Zajęcia prowadzone są w małych grupach (3-4 osobowych) z dziećmi na podobnym etapie rozwoju. Głównym celem zajęć jest nauczenie uczestników m. in. Tego jak należy postrzegać swoje emocje, jak nazywać emocje swoje i innych, czy jak współpracować w grupie. Trening umiejętności społecznych ma za zadanie poprawę funkcjonowania dziecka wśród innych osób ale także naukę radzenia sobie w sytuacjach trudnych i niekomfortowych. Czas trwania 60 min.

Dla Seniorów

Praca z komputerem, obsługa poczty, bezpieczeństwo w sieci, nawiązywanie nowych relacji poprzez portale społecznościowe. Nauczymy każdego, jak sprawnie i bezpiecznie funkcjonować w dobie internetu.

Warsztaty świąteczne 

w okresie przedświątecznym zapraszamy na Świąteczne warsztaty gdzie tworzymy Szyszkowe Aniołki, Filcowe miękkie ozdoby, a nawet świąteczne smocze jajka prosto z Gry o Tron! A wszystko to łącząc język angielski i kreatywne DIY.

Przedmioty ścisłe

Wychodząc na przeciw Państwa potrzeb, przygotowaliśmy nową ofertę zajęć z matematyki i fizyki

Świetna matematyczka z pasją naucza zarówno dzieci jak i młodzież. Jej otwartość i komunikatywność gwarantują, że z każdym znajdzie wspólny język a nawet najbardziej zawiłe równania staną się proste jak nigdy dotąd.

Informatyka i szkolenia komputerowe

Szkolenia specjalistyczne dla klientów indywidualnych i firm z zakresu

   • pakietu programów Microsoft Office
  • Programu Asseco Safo

Zindywidualizowane podejście, elastyczne godziny pracy.

 

Polish for Foreigners

Due to our customers demands, we have organized lessons of Polish for Foreigners.

Years of experience working with international students at the International School of Poznan have taught us all the necessary skills and approach to teach foreigners.

If you feel Polish is the challenge you would like to tackle, contact us for more information.

Price list according to the group size:

60 minute lesson in a group of 6- 25zł

60 minute lesson in a group of 4 – 30zł

60 minute lesson in a group of 3 – 35zł

60 minute lesson in a group of 2 – 40zł

60 minute lesson with a tutor for an individual person – 70zł

Contact us to enroll at biuro@e-koncept.com.pl, phone 505 519 331.

Предлагаем профессиональные и интересные уроки польского языка любого уровня с индивидуальным подбором программы для детей и взрослых из Украины, России, Казахстана, Белоруссии. Основной упор на понимание грамматики, развитие разговорных навыков, пополнение словарного запаса. Польский язык повседневного общения, разговорная практика, грамматика и орфография, польский язык бизнеса, собеседования и разговоры, а также занятия для детей. Подготовим к экзамену, собеседованию для долгосрочного пребывания в стране или к поступлению в ВУЗы Польши.

 

Oferta dla przedszkoli

Co oferujemy?

Zapraszamy Państwa do skorzystania ze szkolenia z zakresu języka angielskiego dla pracowników przedszkoli i żłobków.

Nasze szkolenie podnoszą kompetencje językowe nauczycieli przedszkolnych oraz pomagają wprowadzić praktyczny język angielski w codzienny rytm życia przedszkolaka.

Dla kogo?

Dla nauczycieli i wychowawców przedszkolnych pragnących podnieść swoje kwalifikacje i właścicieli placówek przedszkolnych chcących stworzyć program anglojęzyczny.

Poziom biegłości językowej wg CEF: A1 – B1 nie wymaga od uczestników kursu bardzo zaawansowanego poziomu językowego.

Zajęcia prowadzone są z należytą starannością, zgodnie z programem i harmonogramem zajęć zatwierdzonym przez Przedszkole,

przez doświadczonych nauczycieli i metodyków szkół międzynarodowych, którzy specjalizują się w nauczaniu języka angielskiego jako języka pierwszego.

Korzyści dla Przedszkola:

profesjonalnie przygotowana kadra do wprowadzenia języka angielskiego w codziennym życiu przedszkolaka,

brak konieczności zatrudniania dodatkowych nauczycieli języka angielskiego,

podniesienie atrakcyjności placówki dla rodziców,

możliwość wykonania szkoleń na terenie przedszkola

darmowe materiały szkoleniowe

dostęp do szerokiej gamy materiałów do praktycznego wykorzystania w pracy z dziećmi

Najważniejsze cechy kursu

szeroki wybór aktualnych tekstów związanych z pracą w przedszkolu;

realistyczne dialogi pozwalający na nauczenie dzieci codziennej komunikacji w języku angielskim

35 działów tematycznych zawierających materiał rozwijający umiejętność rozumienia tekstów mówionych i pisanych; oraz ćwiczenia doskonalące umiejętność mówienia i pisania;

metodyka wprowadzania języka obcego w pracy z najmłodszymi dziećmi.

prezentacja i udostępnienie najpopularniejszych źródeł, publikacji  i stron internetowych umożliwiających samodzielne prowadzenie zajęć językowych z dziećmi

przejrzysta i łatwa do wprowadzenia na lekcjach struktura materiału językowego.

Możliwości finansowania

   • finansowane w całości przez placówkę przedszkolną
   • finansowanie częściowe zarówno przez placówkę jak i pracowników
  • finansowanie ze środków unijnych.

Płatności

Zajęcia rozliczane są w systemie godzinowym a ich częstotliwość ustalana jest przed podpisaniem umowy z zamawiającym.

Płatności dokonują Państwo na podstawie faktury wystawianej na koniec miesiąca za każdy miesiąc prowadzonych zajęć.

Gratis

Zapewniamy uczestnikom szkolenia w materiały dydaktyczne, w formie elektronicznej lub papierowej – nie ma potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z zakupem podręczników lub innych pomocy dydaktycznych.

Dajemy dostęp do szerokiej gamy materiałów do praktycznego wykorzystania w pracy z dziećmi.

 

Zainteresowała Państwa nasza oferta lub chcieliby Państwo zapytać o szczegóły?

Jesteśmy do dyspozycji pod numerem: 505 519 331

lub mailowo: biuro@e-koncept.com.pl