Klienci pytają o


1. Czy możliwa jest lekcja próbna? Czy macie lekcje pokazowe? Czy pierwsza lekcja jest darmowa?

Szczerze powiedziawszy nie praktykujemy lekcji probnych, pokazowych, czy jakkolwiek inaczej je nazwiemy, z kilku powodow.

Po pierwsze nasi lektorzy to pasjonaci, ktorzy dokladaja wszelkich staran by kazda lekcja byla interesujacym spotkaniem z jezykiem i kultura, a nie tylko ta “pokazowa”. Motywuje nas wierne grono klientow, ktore czesto towarzyszy nam od wielu lat, (kilka osob, teraz juz doroslych,  chodzi na zajecia regularnie od 12 lat ).

Po drugie nie wiazemy ze soba klientow zadnymi klauzulami wymuszajacymi dlugotrwale zobowiazania finansowe.

Po trzecie, podobnie jak fryzjer, dentysta, cukiernik czy kosmetyczka, do którego wybieramy się po raz pierwszy z pewnością wystawi nam rachunek, tak i my wierzymy, że za naszą pracę, choćby to było jedno spotkanie należy się zapłata. W obecnych realiach o dobrych nauczycieli trudno, a o zmotywowanych jeszcze trudniej, dlatego dbamy o naszą kadrę i chcemy mieć w naszym zespole tylko najlepszych, a w myśl angielskiego przysłowia “you pay peanuts, you get a monkey” …


2. Czy obowiązuje umowa? Na jaki okres i z jakim okresem wypowiedzenia?

Umowa podpisywana jest po pierwszych zajeciach, ale nie zawiera zadnych “lojalek”, jak pisalam powyzej, kochamy to co robimy, i pasja zarazamy innych, nie chcemy by nasz klient czul sie uwiazany, a zeby przychodzil na zajecia bo czuje ze sposob nauczania jaki proponujemy rozwija go jezykowo. Umowe mozna wypowiedziec w kazdym momencie i jedyne o co prosimy to kurtuazyjne 2 tygodnie wypowiedzenia, tak aby pozostali rodzice, lub uczestnicy mogli sie ustosunkowac co do ewentualnej zmiany ceny, ktora jest uzalezniona od ilosci uczestnikow


3. Czy zajęcie odbywają się bez przerwy, czy semestrami (z przerwą na ferie i wakacje)?

Zawsze staramy sie dostosowac do pnstwa grafikow i zmian planow lekcji dzieci, kwestia tego czy pracujemy w ferie i wakacje tez uzalezniona jest od panstwa decyzji – sa grupy ktore pracuja prawie przez caly rok, ale sa i takie ktore zycza sobie przerw w czasie ferii lub wakacji


4. Czy na koniec kursu (po roku?) będzie możliwość otrzymania jakiejś opisowej informacji nt. poziomu znajomości języka?

Tak, wystawiane sa dwa dokumenty, jeden to dyplom ukonczenia kursu, drugi, szczegolowy opis opis wystawiamy na zyczenie.


5. Jak duże są grupy?

W ustalamiu wielkości grup kierujemy sie przede wszystkim zyczeniem państwa, możliwościami lokalowymi i zdrowym rozsądkiem. Staramy sie tak konstruowac grupy, by były zbilżone poziomem, wiekiem, jak i założeniami metodycznymi.


6. Czy trzeba zakupić dodatkowe materiały do nauki?

Wszystkie niezbedne materialy sa na bieżąco rozdawane na zajeciach, nie ma jednego idealnego podrecznika dla kazdego kursanta, a dynamika grupy czesto wymaga dostosowywania materialu do biezacych potrzeb dlatego czesto tworzymy materialy autorskie.


7. Zajęcia trwają 60 min?

Tak, lekcje trwaja zazwyczaj 60 minut i staramy sie do maksimum wykorzystac ten czas, jednak w przypadku dzieci młodszych startujemy od 30 minut, poszerzajac do 45 minut a finalnie do 60.


Mam nadzieje ze w pelni udalo mi sie odpowiedziec na wszystkie pytania, w razie pytan jestem dostepna pod nr tel 505 519 331, najlepiej godziny pozno popoludniowe, rowniez w sobote i niedziele.

Jesli nie odbieram, pewnie akurat ucze, ale staram sie oddzwonic w najszybszym mozliwym momencie


Pozdrawiam serdecznieAnna Dabek i zespół e-Koncept