O nas


e-Koncept Edukacja Nowoczesna mieści się w Komornikach  na Osiedlu Parkowym, ul.Czeremchowa 18.

Jesteśmy firmą szkoleniową działająca na rynku od 2007 roku, a doświadczenie jakie zdobyliśmy przez lata pracy przekazujemy licznemu gronu naszych klientów.

Dla klientów indywidualnych.

Klientom indywidualnym proponujemy profesjonalnie prowadzone zajęcia z języków obcych dla dzieci i dorosłych, na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy przygotowujące do egzaminów krajowych (test 8-klasisty, matura, FCE, CAE,). Wysokie kwalifikacje i otwarta osobowość pozwalają nam w odpowiedni sposób dotrzeć  do każdego ucznia, zarówno dzieci jak i dorosłych. Profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność naszych lektorów sprawiają, że nasi klienci nie tylko uczą się sprawnej komunikacji w języku obcym, ale odkrywają nowe kultury i rozwijają swoje zainteresowania.

Dla firm.

Prowadzimy kursy biznesowe w wielu firmach z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego jak i polskiego dla obcokrajowców, oraz kursy komputerowe z zakresu pakietów Microsoft Office, kursy branżowe, np. logistyka dla pracowników magazynowych oraz szkolenia dla HR z zakresu obowiązujących przepisów i praktycznego zastosowania prawa.

Nasza kadra to doskonale przeszkoleni specjaliści, prawnicy i lektorzy z międzynarodowym doświadczeniem, zarówno native speakerzy jak i polscy wykładowcy. To co nas wyróżnia spośród innych firm szkoleniowych, to nie tylko efektywne i nowatorskie metody pracy, ale przede wszystkim zindywidualizowane podejście do potrzeb każdej z firm jakie obsługujemy; nie tylko dostosowujemy dostępne na rynku materiały edukacyjne do potrzeb klienta, ale również tworzymy własne podręczniki.

W związku z dynamicznym rozwojem międzynarodowej współpracy na rynkach zagranicznych, oraz dużym wskaźnikiem zatrudnienia osób z za granicy wychodzimy naprzeciw potrzebom szkolenia Państwa pracowników, nie tylko w zakresie językowym, ale również praktycznej obsługi komputera, czy kursów branżowych

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością przedstawimy Państwu naszą ofertę.

 

Jeśli ktoś chciał by się NAUCZYĆ mówić dobrze po Angielsku, to zapraszam do skorzystania z usługi, którą oferuje firma…

Publiée par Mikołaj Sowiński sur Jeudi 28 novembre 2019

E-Koncept is a good concept 😊

Publiée par Hra Gośkah sur Jeudi 25 avril 2019

Profesjonalizm i przyjazna atmosfera!!!👍👍😊

Publiée par Artur Raczkiewicz sur Mercredi 28 août 2019

Szczerze polecamy! Współpracujemy razem około 10lat. Profesjonalna kadra oraz materiały dydaktyczne a do tego świetny…

Publiée par Ania Florczak sur Mardi 30 avril 2019

Świetna szkoła! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie nauczycieli. Widać, że nauczanie to ich pasja! Polecam zarówno dla dorosłych, młodzieży i dzieci!

Publiée par Michał Reich sur Mercredi 24 avril 2019

Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do zajęć !

Publiée par Krzysztof Ratajczak sur Mercredi 24 avril 2019

Profesjonalizm i podejście na 5+.

Publiée par Magda Kowalska sur Mercredi 24 avril 2019

Polecam, pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, ludzie z wielka pasja w tym co robia. Jeszcze raz polecam

Publiée par Aneta Brejnak sur Mardi 4 décembre 2018

Lekcje w e-Koncept zaczełam na początku 2017 roku z chęcią przygotowania się do matury z angielskiego, a po półtora roku…

Publiée par Sandra Sowa sur Dimanche 20 janvier 2019